לדף הפייסובק של אירועי הבליינד דיי                            
  לדף הפייסבוק של המרכז לעיוור                               

להרשמה לניוזלטר  

  קישור לאתר NVDA, תוכנת קורא מסך חינמית

 


English
חדשות ועדכונים

עיניים תותבות ועדשות סקלרליות בהתאמה אישית במעבדות

במעבדות "עיניים איי-טק" מקבוצת 'עיניים ד"ר לוינגר", מספקים מענה לפגיעה האסתטית כתוצאה ממבנה או מראה עיניים בלתי תקין. ניתן להתמודד עם הפגיעה האסתטית של העיניים, באמצעות התאמה של עין תותבת או עדשה תותבת סקלרלית, אשר מעוצבות בהתאם למבנה ארובת העין. להשלמת המראה הטבעי, את האישון מצייר אמן.

במעבדות "עיניים איי-טק", צוות אוקולורסטים, בעלי ניסיון רב בבנייה של עיניים תותבות ותותבות סקלרליות בהתאמה אישית. הצוות מטפל בסבלנות ובמקצועיות רבה לשיפור המראה האסתטי, תוך מתן תמיכה רגשית למטופלים.

תהליך התאמת העין התותבת

 תהליך ההתאמה והבנייה של העין התותבת מורכב ממספר שלבים אשר בכל אחד מהם נפגש המטופל עם האוקולוריסט ונערכת בדיקה להתאמת התותבת. בשלב ראשון נלקחת מידה של חלל העין ונבנה תותב משעווה, אותו מגלפים לפי הצורה של חלל העין. בשלבים הבאים מכינים את העין התותבת הקבועה עפ"י המידה ורק בשלב האחרון נצבע האישון ומצוירים כלי דם בהתאמה לעין הבריאה. ברב המקרים ההכנה מסתיימת לאחר שלושה או ארבעה מפגשים ולעיתים אנו מסיימים את כל התהליך ביום אחד.

במעבדות 'עיניים איי-טק' קיים גם שרות של התאמת עיניים תותבות לילדים אשר מסיבות שונות, עינם התפתחה באופן לא תקין. החשיבות במקרים אלה היא לשמור על מבנה ארובת העין ולהשיג גדילה פרופורציונאלית של עצמות הפנים.

'עיניים אי-טק' הינה ספקית של משרד הביטחון ומשרד הבריאות.

השרות ניתן בתל-אביב, מגדלי עזריאלי(נגישות נוחה ברכבת) ובירושלים, ברח' הרב קוק 8, בנין אשדר. בנוסף, קיים שרות עד הבית למטופלים סיעודיים.

http://www.eyetech-lab.co.il/    טלפון: 3122 * 054-7236360


    שלח לחבר     גירסה להדפסה
     
חזרה לחדשות ועידכונים
 
אודותינו   צור קשר   הצהרת נגישות