לדף הפייסובק של אירועי הבליינד דיי                            
  לדף הפייסבוק של המרכז לעיוור                               

להרשמה לניוזלטר  

  קישור לאתר NVDA, תוכנת קורא מסך חינמית

 


English
חדשות ועדכונים

התקנת גלאי עשן ללא תשלום בביתם של אנשים עם עיוורון ולקויות ראיה

המרכז לעיוור שמח לבשר על שיתוף פעולה עם תחנת כיבוי האש האזורית בת-ים, חולון ואזור, במסגרתו יותקנו, ללא תשלום, גלאי עשן בבתיהם של אנשים עם עיוורון ולקויות ראייה המתגוררים בערים– בת ים, חולון ואזור.

 

תפקידו של גלאי העשן, שהוא עצמאי ואינו מחובר למוקד תחנת הכיבוי, הינו להתריע על כל אירוע אש המתפתח במקום בו הוא מותקן. התראה מוקדמת עשויה להיות קריטית להצלת חיים ורכוש. לא ניתן להכביר במילים על חשיבות התקנת מערכת התראה שכזו, ובמיוחד כאשר מדובר בדירת המגורים של אדם שאינו רואה. נוסף להתקנה, צוות מדור בטיחות אש של תחנת הכיבוי יבצע פעולת הסברה בבית הפונה אודות גלאי העשן ופעילותו.

 

כל אדם עם עיוורון/לקות ראייה המתגורר באחת הערים שהוזכרו ואשר מעוניין שבביתו יותקן גלאי עשן, מתבקש לשלוח למרכז לעיוור בישראל, באמצעות המייל Yalon@ibcu.org.il את הפרטים הבאים:

 

- שם מלא (פרטי ומשפחה)

- כתובת מגורים

- מספר טלפון

 

בהעברת הפרטים אלינו אתם מביעים הסכמה להעברתם לתחנת הכיבוי. אנו נעביר אליהם את פרטי הפונים, באופן מרוכז. שימו לב כי מבצע ההתקנה יתקיים עד גמר מלאי הגלאים.

 

המרכז לעיוור בישראל מברך את תחנת הכיבוי על היוזמה הברוכה ואנו מקווים שיוזמה זו תהיה ראשונה ליוזמות רבות אחרות מצד תחנות כיבוי אחרות ברחבי הארץ.

 

 

 


    שלח לחבר     גירסה להדפסה
     
חזרה לחדשות ועידכונים
 
אודותינו   צור קשר   הצהרת נגישות